O nás a prečo my

Milí kávičkári,

Dovoľte nám predstaviť Vám spoločnosť  Caffe servis sro. Ak ste o nás už počuli pravdepodobne ste už našimi zákazníkmi a sme veľmi radi, že nám zachovávate Vašu priazeň  a naša káva Vám chutí. Ak ste sa s kávou Rekico ešte nestretli, nech sa páči.

 

O nás

Spoločnosť Caffe servis sro vznikla roku 2006, ale myšlienka vytvoriť vlastnú firmu siaha do ďalekej minulosti, keď som pracoval ako servisný technik pre istú firmu. Láska ku káve a zručnosti pri servise kávovarov nadobudnuté rokmi praxe mi vnukli myšlienku distribuovať kvalitnú kávu  a profesionálne pressostroje na náš trh. Po návšteve niekoľkých talianskych  pražiarní padla voľba na firmu Rekico srl. v Talianskej Faenze. Kvalita kávy a seriózny prístup managmentu ma presvedčili o správnosti výberu.

 

Ponúkame

Filozofia spoločnosti - kvalitná a čerstvá káva je základným faktorom pre prípravu skutočne dobrej šálky kávy. Kvalita kávy úzko závisí aj od spôsobu jej prípravy. Ak už máme kvalitnú kávu, nemenej dôležitý je spôsob prípravy tohto nápoja. K tomu potrebujeme: kvalitný  kávovar, kávový mlynček, ktorý kávu zomelie nie popučí a prepáli,  zmäkčovač vody na zabezpečenie kvality vody a ochranu kávovaru pred zanesením od minerálov a vodného kameňa, hrubostennú predhriatu porcelánovú šálku, aby čo najdlhšie udržal potrebnú teplotu nápoja. Všetky tieto prvky musia do seba zapadať, lebo dobrá káva nie je vôbec jednoduchá záležitosť. Naša spoločnosť Vám preto ponúka kvalitnú kávu, predaj a prenájom profesionálnych a poloprofesionálnych pressostrojov, záručný a pozáručný servis, najširšiu základňu náhradných dielov na všetky talianske pressostroje.

 

História Rekico srl

Príbeh sa začína na konci 90. rokov v meste Faenza v Talianskej oblasti Emilia Romagna. Práve tu Alberto Castellari po 20.ročných skúsenostiach v odbore zakladá firmu pre milovníkov kávy. Dáva vznik novému meradlu pre kvalitu a servis. Vývoj samotnej firmy potvrdzuje aj výstavba nového závodu s najmodernejšou technológiou praženia a balenia kávy, čo je zárukou distribúcie čerstvej  kávy len tej najvyššej kvality. Firma ponúka svojím klientom školenia, kurzy a tréningy pre nových klientov. V terajšej dobe sa pôsobenie firmy rozrástlo ďaleko za hranice Talianska, s distribúciou kávy do Európy a rôznymi projektmi do celého sveta.

 

Káva Rekico

Pripravte sa objaviť vzrušujúci kulinársky zážitok. Samotná kultúra kávy Rekico má najvyšší dôraz v prestížnej zmesi vyberanej dlhoročnými skúsenosťami našich majstrov pražiarov a degustátorov. K praženiu sú použité všetky kvalitné druhy kávy Arabica a Robusta, testované laboratórnou analýzou, vyberané opticko-elektronicky systémom a  zbavené chybných a nezrelých zŕn. Tajomstvo kávy je  praženie v magickej prevádzke, kde káva nadobúda svoju vlastnú osobitosť. A táto osobitosť kávy Rekico vnesie do Vašej šálky kávy viacej jemnosti, krémovitosti, arómy, jedným slovom kvalitu.

 

 

Náš slogan

Rekico pauza caffé – káva pre vaše chvíle oddychu.

  Novinky a akcie e-mailom
  Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
  Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
  Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
  Novinky
   My Caps
  168,- €

   

  Copyright 2013 - 2024 © Caffeservis.sk