Servis

Úvod Servis

Spoločnosť Caffe servis sro úzko spolupracuje s poprednými Talianskymi spoločnosťami - Ricambi Gardosi a Provema, ktoré sa venujú servisu pressostrojov. Preto vieme svojím klientom ponúknuť širokú škálu servisného materiálu na všetky talianske pressostroje.Zákazníkom ponúkame aj chémiu na údržbu a prevádzku pressostrojov a to všetko vo vysokej kvalite, za dobré ceny a vo výhodných dodacích podmienkach. Obratové položky máme skladom a ostatné položky sme schopní dodať do 14 dní od objednávky a uhradenia ceny objednaného tovaru.

 

Pre svojích zákazníkov ponúkame

- 24hodinový poradenský servis a servis do 24 hodín od nahlásenia poruchy.V prípade rozsiahlejšieho servisného zásahu, alebo nutnej generálnej opravy je samozrejmosťou zapožičanie náhradného pressostroja počas doby opravy Vášho pressostroja.  Škody spôsobené nesprávnym použivaním, alebo neoprávneným zásahom do zariadenia si hradí zákazník v plnej výške sám. 

 

Pre našich zákazníkov s vlastným zariadením ponúkame

- 24hodinový poradenský servis a servis do 24hodín od nahlásenia poruchy. V prípade výmeny náhradných dielov zákazníkovi účtujeme len cenu servisného materiálu - bez cestovného a servisu. Samozrejmosťou je v prípade že stroj nie je možné opraviť na mieste zapožičanie náhradného pressostroja a to bezplatne.   

 

Pre externých zákazníkov ponúkame

- servis do 24 hodín. Zákazník si platí servis , cenu servisného materiálu a cestovné. V prípade potreby zapožičať náhradný pressostroj , sme schopní podľa potreby zákazníka zapožičať náhradný pressostroj v cene podľa dohody na mieste.

 

 

Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Novinky
 My Caps
168,- €

 

Copyright 2013 - 2024 © Caffeservis.sk