Prenájom pressostrojov

Úvod Prenájom pressostrojov

Naša spoločnosť v snahe vyhovieť našim zákazníkom, ponúka rôzne druhy prenájmu pressostrojov. Dlhodobý, sezónny ale aj možnosť zapožičania pressostroja na akcie. 

 

Na prenájom ponúkame :

 

- malé jednoduché pressostroje - pre malé prevádzky a kancelárie. Tieto cialdové, alebo capsulové pressostroje sa vyznačujú svojou jednoduchosťou, sú priestorovo a energeticky nenáročné.

 

- profesionálne pressostroje - pre reštaurácie a bary. Profesionálne cialdové a capsulové pressostroje s výstupom pary a horúcej vody. Jedná sa o kvalitné pressostroje s 3  samostatnými termoblokmi. Tento systém zaručuje prípravu kávy, čaju a capuccína v neobmedzenom množstve a stálej profesionálnej kvalite.

 

- pákové profesionálne pressostroje - pre veľké bary a reštaurácie. Profesionálne pákove pressostroje s mlynčekom a zmäkčovačom vody, pre prípravu väčšieho množstva nápojov. Na popžiadanie je možná inštalácia capuccinátora - zariadenie na prípravu capuccína z mlieka.

 

Prenájom pressotroja je možné prispôsobiť potrebám zákazníka a nie je problém zariadenie počas nájmu vymeniť za iné, podľa potreby klienta. Stroje sú pravidelne kontrolované a zaručujeme 24hodinový servis pressostrojov. 

 

Zavolajte nám kedykoľvek na mobilné číslo 0903/554210 , radi navštívime Vašu prevádzku a doporučíme pressostroj, ktorý bude spĺňať Vaše potreby.

    

Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Novinky
 My Caps
168,- €

 

Copyright 2013 - 2024 © Caffeservis.sk